Закарпатський важкоатлет здобув бронзу на чемпіонаті Європи у Греції
Іван Плоскіна зі Сваляви став бронзовим призером на чемпіонаті Європи з важкої атлетики. Про це повідомляє видання Район.Свалява.
Юний важкоатлет успішно використав усі шість спроб та підняв у ривку 110 кілограмів, а в поштовху 126 кілограмів, що в сумі двоборства становить 236 кілограмів.
«Дуже потужний виступ. Дуже емоційно було, адже наші спортсмени йшли до цього моменту крайні сім років. Готувалися важко, проходячи різного роду перешкоди. Це перша медаль з міжнародного старту та змагань у місті Свалява, і четверта медаль на Закарпатті з часів Незалежної України із європейських стартів cеред хлопців. Дуже пишаюся тим, що ми рухаємось у правильному напрямку і в нас виходить показувати такі чудові результати. Це перша медаль, яка запам’ятаєтьcя нам на все життя», – прокоментував виступ тренер хлопця Василь Попович.