Закарпатський суддя розповів, як епічно попався на хабарі у 15 тисяч гривень
Posted On 09.03.2024
0
323 Views
Колишній суддя Міжгірського суду області Антон Гайдур розповів журналістам ТСН, як його затримали на хабарі 15 тисяч гривень від позивача за стягнення 150 тисяч гривень боргу за невиконані роботи по будівництві будинку зі зрубу.
Вищий антикорупційний суд у 2022 році засудив Гайдура до 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.
Суддя розповів, що взяв гроші за рішення в цивільній справі на користь позивача.
Після засідання суду він вказав місце, куди саме покласти гроші.
Пізніше під час обшуку в лівій кишені піджака судді знайшли коробку з написом “Пластилін 5 кольорів”, у якій і були 15 тисяч грн.