“З 20 пацієнтів шестеро знаходяться у важкому стані, з них двоє – у критичному”, – головний лікар Свалявської лікарні Олександр Фізер про потерпілих від вибуху у Керецьках
Posted On 15.12.2023
0
1.4K Views
До Свалявської лікарні транспортували постраждалих, які знаходились сьогодні у сесійній залі Керецьківської сільради під час вибуху гранат, які викинув депутат Сергій Батрин.
Як розповів онлайн-виданню Ungvar info в. о. головного лікаря Свалявської міської лікарні Олександр Фізер, – за 47 хвилин медзаклад прийняв і розподілив 20 пацієнтів. Медперсонал робить все можливе, аби стан прийшов у норму.
“Одночасно вдалося прооперували п’ятьох осіб. З 20 пацієнтів шестеро знаходяться у важкому стані, з них двоє – у критичному”, – зазначив у коментарі очільник лікарні.
Щодо самого депутата-підривника то він живий. Стан важкий, але прогнози лікарів щодо його одужання оптимістичні. Його палату охороняє поліція.