• Події
  • Суспільство
  • Політика
  • Культура
  • Спорт
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Події
  • Суспільство
  • Політика
  • Культура
  • Спорт
  • Ексклюзив
  • Кримінал
Home » Новини

Виписала собі премію, а потрапить до тюрми: на Закарпатті судили ексначальницю одного з відділів сільської ради

anatoliymlr Posted On 08.02.2024
0
127 Views


0
Shares
  • Поділитись на Facebook
  • Tweet It

За публічного обвинувачення Тячівської окружної прокуратури колишню начальницю одного з відділів Углянської сільської ради засуджено до 2 років позбавлення волі за заволодіння коштами з місцевого бюджету шляхом зловживання службовим становищем.

Суд також ухвалив рішення заборонити громадянці протягом 2 років обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.

Прокурори довели, що в 2021 році жінка, працюючи на посаді начальниці відділу сільської ради, видала ряд незаконних наказів щодо виплати премій для себе на загальну суму понад 104 тис. грн.

Це підтверджують результати моніторингу використання бюджетних коштів Углянською ТГ і ряд інших доказів.

Обвинувачена свою провину в інкримінованому їй злочині не визнала.

Набрання вироку щодо неї в законну силу очікується.

Водночас у Тячівському районному суді триває розгляд ще одного провадження щодо жінки.

Там йдеться про факти незаконного преміювання і працівників відділу на понад 300 тис. грн.

0
Shares
  • Поділитись на Facebook
  • Tweet It




Trending Now
Погрожував зброєю охоронцю та відвідувачам: уночі в Ужгороді ледь не сталася трагедія
anatoliymlr 04.06.2026
Голос Закарпаття: Мирослава Копинець виступить на ювілейному концерті «Джерельця Карпат»
anatoliymlr 16.06.2026
  • Соціальні мережі

    • Головні категорії

    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Культура
    • Спорт
    • Ексклюзив
    • FEEDBACK
    • Кримінал


Stay Updated

Please enter MailChip form ID in Theme Setting
  • Соціальні мережі


© Унгвар Інфо 2022
Press enter/return to begin your search