Вніс заставу та продовжив справу: на Закарпатті вдруге затримали переправника ухилянтів
Posted On 06.02.2024
0
86 Views
41-річного мешканця села Вишка Ужгородського району вже затримували кількома тижнями раніше.
Тоді чоловік вніс майже 190 тисяч гривень застави, вийшов на волю та продовжив пошуки клієнтів, яким пропонував за 3500 Євро безперешкодно перетнути держкордон поза встановленими пунктами пропуску.
Учора, 5 лютого, його затримали на околиці села Забрідь, що на Хустщині.
Зловмисник саме отримав гроші та доставив клієнта до лінії кордону.