В Ужгороді жінка збила двох пішоходів на переході
Posted On 05.01.2024
0
922 Views
Учора, близько 23:00 на вулиці Минайській жінка на VW Passat збила двох пішоходів на пішохідному переході.
Відомо, що в одного з них перелом, але їх життю нічого не загрожує.
Відео з камер спостереження згодом опублікували в мережі: