В Ужгороді запрацював другий із дев’яти запланованих майданчиків для збору та утилізації сміття “Екологічний острівець”
Сьогодні почав функціонувати другий з дев’яти запланованих майданчиків для збору та утилізації сміття “Екологічний острівець”. Еко-майданчик розташований на вулиці 8 Березня. Про це повідомив заступник міського голови Ужгорода Євген Плавайко.
Як розповідає посадовець – ініціатива реалізована ТОВ “АВЕ Ужгород” спільно з Ужгородською міською радою.
“Даний проєкт є однією зі складових впровадження культури роздільної утилізації сміття серед ужгородців. Так, нещодавно була проведена місячна акція серед середніх навчальних закладів. Протягом місяця учні збирали роздільне відсортоване сміття. Було зібрано близько 120 куб.м. відходів”, – ділиться результатами проєкту Євген Плавайко.
Маю надію, що наша ініціатива буде підтримана мешканцями міста, що в свою чергу надасть потужний поштовх щодо вирішення екологічності утилізації ТПВ, – підсумовує заступник.
На цій еко-локації можна здавати вторинну сировину, таку як: папір, картон, пластик, скло, алюмінієві і залізні банки, а також батарейки.



