• Події
  • Суспільство
  • Політика
  • Культура
  • Спорт
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Події
  • Суспільство
  • Політика
  • Культура
  • Спорт
  • Ексклюзив
  • Кримінал
Home » Новини

В Ужгороді зафункціонував перший в Україні «Екологічний острівець»

anatoliymlr Posted On 29.12.2023
0
322 Views


0
Shares
  • Поділитись на Facebook
  • Tweet It

«Екологічний острівець» відкрили на вулиці Адама Міцкевича, 9. За словами директорки АВЕ Ужгород Наталії Якубик, він є першим в Україні. На майданчику прийматимуть відсортовані відходи – папір, картон, пластик, скло, алюмінієві банки, металобрухт.

На зображенні може бути: 3 людини та текст «KELME»
Це – велика загороджена територія, щодня там знаходитиметься працівник ТОВ «АВЕ Ужгород», який прийматиме від людей відсортовані відходи, за це можна отримувати гроші. Коли працівника нема, можна самостійно викинути відсортоване сміття, для цього є відповідні бокси.

На зображенні може бути: текст
Робота «острівця» допоможе й зі своєчасним вивезенням великогабаритних та ремонтних відходів, зменшенням, а згодом й унеможливленням накопичення відходів поряд з контейнерними майданчиками загального користування, адже тут прийматимуть і великогабаритні, ремонтні та будівельні відходи.
До послуг мешканців навколишніх будинків – і звичайні контейнери для побутових відходів.

На зображенні може бути: 6 людей
Територію сьогодні оглянули Роман Сарай – голова Закарпатської обласної ради, міський голова Богдан Андріїв, начальник Ужгородської РВА Юрій Гузинець – голова Ужгородської районної державної адміністрації, заступник міського голови Плавайко Євген, депутат міської ради Віктор Качур, які поспілкувалися із керівництвом та працівниками АВЕ «Ужгород», схвально оцінили ініціативу, яку, до слова, підприємство реалізувало за власні кошти.

«Екологічний острівець – це неймовірно важливий та актуальний проект, який допомагає зберегти навколишнє середовище та зменшити негативний вплив людини на природу. Я вражений тим, які різноманітні та творчі підходи застосовуються для вирішення проблем екології, а також тим, як швидко проекти “Екологічного острівця” отримують підтримку та поширення по всьому світу. Це дійсно надихаюче та мотивуюче для кожного з нас зробити свій внесок у збереження нашої планети», – зазначив голова Закарпатської облради Роман Сарай

Разом із тим, у компанії наголошують – основна мета такого «Екологічного острівця», щоб люди зрозуміли: сортування — це не тренд, а необхідність!

«Сортуванню сміття – бути, адже Ужгород є найзахіднішим обласним центром України, який найбільш наближений до кордонів з Є.С., тому маємо беззаперечне право переймати досвід в даному питанні від наших сусідів, і закликаємо кожного мешканця бути свідомим в даному питанні», – розповів заступник міського голови Євген Плавайко

Україна зараз на 46-му місці зі 109 країн через забруднення навколишнього середовища. На сміттєзвалищах накопичується понад 12,4 млрд тонн сміття, що забруднює довкілля отруйними речовинами та негативно впливає на наше здоров’я. Щороку кожен українець продукує від 300 до 500 кг відходів, з яких ТІЛЬКИ 15 кг йде на переробку.

На зображенні може бути: освітлення

0
Shares
  • Поділитись на Facebook
  • Tweet It




Trending Now
Погрожував зброєю охоронцю та відвідувачам: уночі в Ужгороді ледь не сталася трагедія
anatoliymlr 04.06.2026
Голос Закарпаття: Мирослава Копинець виступить на ювілейному концерті «Джерельця Карпат»
anatoliymlr 16.06.2026
  • Соціальні мережі

    • Головні категорії

    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Культура
    • Спорт
    • Ексклюзив
    • FEEDBACK
    • Кримінал


Stay Updated

Please enter MailChip form ID in Theme Setting
  • Соціальні мережі


© Унгвар Інфо 2022
Press enter/return to begin your search