В Ужгороді відкрили три меморіальні дошки полеглим захисникам
26 січня в Ужгородському ліцеї №15відбулося відкриття меморіальних дошок на честь випускників-героїв: Тараса Гайдука, Гутая Івана та Потічного Андрія, які загинули у боротьбі з окупантами за незалежність України.
Ініціаторами встановлення дошок стали друзі, однокласники та представники закладу освіти. На відкриття меморіальних дошок до Ужгородського ліцею №15 прийшли рідні захисників, друзі, однокласники, військові, вчителі, священник та учні.
“Ці пам’ятні знаки висловлюють нашу колективну вдячність та болючі відчуття втрати, закарбовуючи героїзм наших захисників у вічний народний епос. Закликають нас не лише вшановувати минуле, але й плекати полум’я пам’яті, щоб воно не згасло в серцях майбутніх поколінь, нагадуючи кожному про велич душ тих, хто безсмертно житиме в наших спогадах”, — зазначили на офіційній сторінці Ужгородського ліцею № 15.
Меморіальні дошки освятили. Після цього родичі та друзі поклали квіти до встановлених дошок та запалили лампадки.
Вічна пам’ять і слава Героям України!