В Ужгороді відбувся обласний чемпіонат з боксу серед юніорів. ФОТО
З 25 по 28 лютого в Ужгороді проходив чемпіонат області з боксу серед юніорів та дівчат 2008-2009 років народження.
Як розповів онлайн-виданню Ungvar info головний суддя чемпіонату Роман Юрош участь у змаганні взяло 120 учасників, які виступали у 13 різних вагових категоріях, а географія чемпіонату охопила міста від Чопа до Рахова не оминаючи маленькі містечка та смт.
За результатами виступів сформована збірна області 20 спортсменів, серед яких до слова шестеро дівчат.
Вже 10 березня вони вирушать до Вінниці, де представлятимуть Закарпаття на чемпіонаті України з боксу серед даної групи дітей.
Організаторами спортивного дійства виступив Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, Президент федерації боксу у Закарпатській області Микола Жолтані, перший віце-президент федерації боксу у Закарпатській області Степан Молнар, а також тренерський штат федерації.
Редакція Ungvar info бажає успіху нашим спортсменам гідно представити Закарпаття на чемпіонаті України з боксу.
