В Ужгороді надійшло повідомлення про замінування кількох навчальних закладів
Posted On 29.02.2024
0
111 Views
Очевидці повідомляють про замінування ліцею №5, Ужгородський ліцей ім. Т.Г Шевченка, Ужгородський ліцей “ІМІДЖ” (школа №19), ліцей № 9 та НВК «Веселка».
Як повідомили у прес-службі поліції, повідомлення про замінування надійшло сьогодні зранку на електронну пошту.
Будівлі закладів освіти перевіряють на наявність вибухонебезпечних предметів, учнів та працівників шкіл евакуювали з приміщень.