Ужгородські дзюдоїсти здобули ряд перемог на весняному турнірі пам’яті А. А. Шерегія
Posted On 22.04.2024
0
112 Views
У суботу 20 квітня в місті Ужгороді відбувся традиційний весняний відкритий турнір Кубок Ужгорода “Randori Spring Cup”, присвячений пам’яті А.А. Шерегія.
Спортсмени дзюдо ЗОДЮСШ показали чудові результати, виборовши повний комплект нагород, зокрема:
Перше місце виборола Устінова Катерина у категорії +70 кг.
Другі місця – Адамчук Іван у категорії 81 кілограм та Прийма Дарина у категорії 52 кг.
Бронзу здобули Шикула Даніель та Гора Антон, у категоріях 60 та 55 кілограмів відповідно.
Бажаємо усім успіхів та майбутніх перемог, – побажав тренер Віктор Калінін
