Ужгородці здобули золото та срібло на чемпіонаті області з баскетболу серед дітей
Posted On 26.03.2024
0
39 Views
У суботу 23 березня на базі СОК ДЮСШ відбувся фінальний тур чемпіонату області «Дитячої ліги» з баскетболу серед юнаків та дівчат 2008 року народження.
За першість змагались команди з Ужгорода, Мукачева та Сваляви.
Ужгород представили дві команди КЗ ДЮСШ, Мукачево – дві команди СОК ДЮСШ, Сваляву – СОК ДЮСШ.
За результатами турніру переможцями стали:
1 місце – КЗ ДЮСШ-1 м. Ужгород;
2 місце – КЗ ДЮСШ-2 м. Ужгород;
3 місце – СОК ДЮСШ-1 м. Мукачево;
4 місце – СОК ДЮСШ-2 м. Мукачево;
5 місце – ДЮСШ м. Свалява.