Ужгородці віддали останню шану 33-річному воїну Івану Бенці
Як ми писало раніше видання Ungvar info, сьогодні, 30 квітня, в Ужгороді на площі народній відбувся чин відспівування – солдата, стрільця-помічника гранатометника Івана Бенці, який загинув у бою на Донеччині – 21 квітня 2024 року.
З біографії Іван Васильович Бенца відомо, що захисник народився 9 січня 1991 року у селі Велика Уголька, що на Тячівщині та з 2002 року проживав в Ужгороді. Навчався в Ужгородському науковому ліцеї, згодом в УжНУ.
Із початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем до лав ТрО.
Віддати шану захиснику прийшли рідні, близькі, друзі, представники міської ради, військові, містяни.
Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Олександра Сирського зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.
Поховали Героя на Пагорбі Слави.
У захисника вдома залишилися батьки, дружина, син, донька…


Фото: Ужгородська міська рада