У ботанічному саду УжНУ розпускаються перші квіти
Posted On 14.02.2024
0
93 Views
В Ужгороді у ботанічному саду розквітнув весняник. Для такої пори – це доволі ранній час для цвітіння.
Як йдеться на офіційній сторінці установи, хоча ця перша весняна квітка прийшла до нас із південної Європи, вона вже стала цілком звичною для наших широт і є провісником весни та першого тепла.
А ви вже бачили цвітіння квіток в Ужгороді? Якщо так – діліться фотографіями в коментарях під новиною.