Суддя Хустського районного суду розїжджав у робочий час п’яним по місту. ДЕТАЛІ
Posted On 14.03.2024
0
314 Views
Сергія Савицького суддю Хустського районного суду впіймали сьогодні вранці, 14 березня, за кермом автомобіля напідпитку.
Зі слів правоохоронців чоловік кермував чорним позашляховиком Mitsubishi в стані алкогольного спʼяніння, що майже втричі перевищує норму. А саме, як показав драгер патрульних, 0,73 проміле.
Поліцейські склали на нього протокол за керування автомобілем у стані алкогольного спʼяніння.
Що цікаво, що суддя їздив пʼяним в робочий час.
Довідково: саме цей суддя випустив жорстокого вбивцю хлопця, а саме 12 грудня 2018 року прийняли рішення (про запобіжний захід) відпустити додому (під заставу) малолітнього вбивцю із Нижньої Апши, який жорстоко вбив школяра-однокласника.
