• Події
  • Суспільство
  • Політика
  • Культура
  • Спорт
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Події
  • Суспільство
  • Політика
  • Культура
  • Спорт
  • Ексклюзив
  • Кримінал
Home » Новини

Судді, які допустили до минулих виборів державного зрадника Кузьміна, планують скасувати заборону очолюваної колаборантами Деркачем та Сальдо партії «Наш Край»

anatoliymlr Posted On 16.05.2025
0
85 Views


0
Shares
  • Поділитись на Facebook
  • Tweet It

В червні минулого року суд заборонив проросійську політичну партію «НАШ КРАЙ», в якій колишні регіонали ховались з 2014 року, а після повномасштабного вторгнення росії масово перейшли на бік ворога та сприяли окупації України.

Зокрема, звинувачення у державній зраді отримали керівники цієї партії Андрій Деркач, який вже став російським сенатором від Астраханської області, Володимир Сальдо, який з рук путіна приймав «акт входження Херсонської області до складу рф», а також ще більш як 50 партійців, які допомагали путіну проводити «референдуми» на окупованих територіях та стали гауляйтерами рашистських адміністрацій.

Керувати залишками партії, які уникли кримінального переслідування, залишились Антон Кіссе, який у 2013 році на замовлення московії писав листи Польському Сейму з проханням визнати волинську трагедію «геноцидом польського народу», вчиненим «українськими націоналістами», а також корупціонер Мазурчак, який в червні 2022 року був затриманий на хабарі.

Проте кримінальне переслідування не перешкодило останньому оскаржити рішення про заборону партії у Верховному Суді. І тут почались цікавинки від російських консерв. Апеляція вже рік розглядається суддями Верховного Суду, які протягом цього часу всіляко затягують прийняття рішення.

З чим це пов’язано стане зрозумілим, якщо з’ясувати, що відповідають за це судді Мацедонська і Уханенко.

Так, суддя Сергій Уханенко, який явно хоче повернути Україну в лоно «матушкі-росії», в 2019 році «пропихнув» рішення про допуск до участі у виборах до Верховної Ради України зашквареного політикана-регіонала Рената Кузьміна, ручного генпрокурора сім’ї Януковичів. Кузьмін не мав права брати участь у виборах 2019 року, оскільки до того переховувався від правосуддя в кацапії та не проживав в Україні протягом останніх 5 років перед виборами.

Також відомо, що у 2015 році Уханенко покалічив пенсіонера, збивши його своїм авто на пішохідному переході. Але чомусь поліцією кримінальну справу проти судді не розпочато і будь-якої відповідальності він не поніс. Більш того, Уханенко сам подав в суд на потерпілого, якого зробили винним у вчиненні ДТП.

Щодо Вікторії Мацедонської, то вона бажає повернення росіян в українську політику з іншої причини. Тривалий час Вінницький приладобудівний завод, який перебуває у власності її родини, відправляв до росії та її сателітів продукцію оборонного призначення. Перешкодою для цього не стала навіть повномасштабна агресія проти України. Проте ця діяльність була викрита правоохоронними органами і замість баришів співпраця з агресором загрожує серйозними неприємностями, врятувати від яких може лише політична «криша» з російським душком.

Отож яке рішення цих суддів по партії колаборантів «Наш Край» варто очікувати 22 травня під час наступного судового засідання – не важко здогадатись. Які наслідки для безпеки країни у військовий час це несе – теж. Чи треба мовчати – відповідь очевидна.

Судді, які повертають колаборантів у політику: справа партії «Наш Край»

У червні 2023 року суд заборонив діяльність проросійської партії «Наш Край», яка з 2014 року слугувала притулком для ексрегіоналів, а після повномасштабного вторгнення Росії масово перейшла на бік ворога. Проте зараз ця заборона опинилася під загрозою через дії суддів Верховного Суду, які, здається, мають власні мотиви для повернення колаборантів у політику. Що відбувається і які наслідки це може мати для України?

«Наш Край»: партія зрадників і гауляйтерів

Партія «Наш Край» була створена як політичний проєкт для колишніх членів Партії регіонів, які після Революції Гідності шукали нові платформи для впливу. З початком повномасштабної війни багато її членів відкрито підтримали окупантів. Серед них:

Андрій Деркач, один із лідерів партії, який після окупації став російським сенатором від Астраханської області.

Володимир Сальдо, який приймав від Путіна «акт входження Херсонської області до складу РФ».

Понад 50 партійців, які брали участь у псевдореферендумах і працювали в окупаційних адміністраціях.

Після заборони партії її рештки очолили Антон Кіссе та Олександр Мазурчак. Кіссе у 2013 році на замовлення Москви писав листи до Польського Сейму, вимагаючи визнати Волинську трагедію «геноцидом польського народу», звинувачуючи в цьому «українських націоналістів». Мазурчак, у свою чергу, у 2022 році був затриманий за хабарництво, але це не завадило йому оскаржувати заборону партії у Верховному Суді.

Судді-затягувачі: хто вони?

Апеляція щодо заборони «Нашого Краю» вже рік розглядається у Верховному Суді. Відповідальними за процес є судді Сергій Уханенко та Вікторія Мацедонська, які, судячи з їхньої діяльності, мають сумнівні мотиви.

Сергій Уханенко: адвокат зрадників

Сергій Уханенко відомий тим, що у 2019 році сприяв участі у парламентських виборах Рената Кузьміна, ексгенпрокурора часів Януковича та соратника Партії регіонів. Кузьмін переховувався в Росії і не мав права балотуватися, оскільки не проживав в Україні останні п’ять років. Проте Уханенко «пропихнув» його кандидатуру, порушивши закон.

Крім того, Уханенко має скандальну репутацію. У 2015 році він збив пенсіонера на пішохідному переході, покалічивши його. Замість відповідальності суддя подав позов проти потерпілого, звинувативши його у ДТП. Однак поліцейські зробили висновок без експертизи тілесних ушкоджень. На співбесіді на посаду до Верховного суду суддя визнав цей факт, утім очевидних порушень у діях поліції не зазначив. Це може свідчити про вплив на поліцейських статусу судді.

Вікторія Мацедонська: бізнес із ворогом

Вікторія Мацедонська пов’язана з Вінницьким приладобудівним заводом, який належить її родині. Цей завод тривалий час постачав продукцію оборонного призначення до Росії та її сателітів, навіть після початку повномасштабної війни. Ця діяльність була викрита правоохоронцями, і тепер Мацедонській загрожують серйозні наслідки. Повернення проросійських сил у політику могло б стати для неї «кришею» для захисту бізнесу.

Що буде далі?

Наступне судове засідання щодо «Нашого Краю» заплановане на 22 травня 2025 року. З огляду на біографію суддів та їхні дії, є підстави припускати, що вони можуть скасувати заборону партії. Це відкриє двері для повернення колаборантів у політичне поле України, що становить серйозну загрозу національній безпеці, особливо в умовах війни.

Чому це важливо?

Допуск проросійських сил до політики в Україні – це не лише питання судових рішень, а й безпеки країни. Партії на кшталт «Нашого Краю» вже показали свою готовність співпрацювати з окупантами. Мовчання суспільства може призвести до того, що зрадники знову отримають вплив, а Україна – нові виклики.

Чи варто чекати, поки судді ухвалять рішення, яке може підірвати державність? Відповідь очевидна.

0
Shares
  • Поділитись на Facebook
  • Tweet It




Trending Now
«Не здаси — поїдеш до брата в Чехію на заробітки», — фраза, що забрала життя студента з Хуста
anatoliymlr 24.05.2025
Служба безпеки попереджає про нову тактику російських спецслужб: ворог намагається завербувати українців, видаючи себе за СБУ
anatoliymlr 06.06.2025
  • Реклама

  • Соціальні мережі

    • Головні категорії

    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Культура
    • Спорт
    • Ексклюзив
    • FEEDBACK
    • Кримінал


Stay Updated

Please enter MailChip form ID in Theme Setting
  • Соціальні мережі


© Унгвар Інфо 2022
Press enter/return to begin your search
Go to mobile version