Як закарпатцям врятуватися від “літнього синдрому”
Posted On 09.07.2015
0
87 Views
Психологи кажуть: ідеально для людського організму відпочивати тричі на рік. Якщо ж виходить тільки раз, то відпочинок має бути не коротшим двох тижнів. Усім, хто відпочиває мало чи неякісно – загрожує синдром хронічної втоми. Найнебезпечніший у поєднанні зі спекою. Як працюється закарпатцям, коли на дворі сезон відпусток, і як уникнути літнього синдрому втоми – розкажуть журналісти 21 каналу: