Школи різних громад Закарпаття отримали шість нових автобусів
Про це сьогодні зазначалося у ході церемонії передачі нових шести автобусів марки Isuzu, які отримали ті закарпатські школи, де транспортні засоби були вилучені на потреби Збройних Сил України.

Крім того, транспортні засоби отримали заклади краю, у яких навчаються діти з інвалідністю.
Директорів навчальних закладів та очільників територіальних громад з подією вітали керівники області – Роман Сарай та Віктор Микита, які побажали присутнім успіхів у щоденній роботі, натхнення у вихованні підростаючого покоління та радісних різдвяно-новорічних свят.
Шкільні автобуси отримали:

Тур’є-Реметівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тур’є-Реметівської сільської ради;
Косівсько-Поянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Великобичківської селищної ради рахівського району;
Тросницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Виноградівської міскради;
Жденіївський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жденіївської селищної ради Мукачівського району;
Кричівський ліцей Буштинської селищної ради Тячівського району;
Вишківський ліцей №1 Вишківсьої селищної ради хустського району.
