Ще троє закарпатців доєдналися до команди амбасадорів краю
Posted On 02.07.2024
0
2.5K Views
У команді амбасадорів Закарпаття нові особистості. Цього разу список поповнили: Олександр Шаталов, Тетяна Шелест і Наталія Петій-Потапчук. Керівництво області вже вручило їм відповідні посвідчення й значки.
«Ці люди вже зробили чималий внесок у культурне, економічне, соціальне життя регіону та створення позитивного іміджу на міжнародному рівні. Тому нинішні події стануть наступним кроком на шляху популяризації Закарпаття», – підкреслив Василь Іванчо – заступник голови Закарпатської ОВА.
Загалом зараз Закарпаття має вже 24 амбасадорів, які працюють над залученням інвестицій, підвищенням привабливості регіону та його економічного розвитку.