“Сезон паліїв”: на Закарпатті побільшало пожеж через спалювання трави
Posted On 29.02.2024
0
33 Views
З настанням весни, деякі закарпатці почали активно спалювати сухостій, а за останні два дні випадків загоряння на відкритій території значно побільшало.
Лише упродовж 28 лютого на лінію 101 надійшло шість викликів з повідомленням про загоряння сухої трави та чагарників.
Як інформують у пресслужбі ДСНС, найбільше постраждав Тячівський район, де загальна площа знищеного склала 4,6 гектарів.