• Події
  • Суспільство
  • Політика
  • Культура
  • Спорт
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Події
  • Суспільство
  • Політика
  • Культура
  • Спорт
  • Ексклюзив
  • Кримінал
Home » Новини

Працівниці Ужгородської міськради повідомили про підозру у незаконному виведенні 20 соток землі аеропорту

anatoliymlr Posted On 03.07.2024
0
105 Views


0
Shares
  • Поділитись на Facebook
  • Tweet It

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Закарпатській області повідомили про підозру колишній працівниці Ужгородської міської ради у зловживанні службовим становищем. Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Встановлено, що підозрювана раніше очолювала департамент міського господарства та незаконно продала акціонерному товариству земельну ділянку загальною площею 0,2 га на території міжнародного аеропорту “Ужгород”.

“Такі дії суперечать чинному законодавству, оскільки законом заборонена приватизація земельних ділянок під обʼєктами повітряного транспорту. Крім того, незаконне виведення зазначеної земельної ділянки з комунальної власності є перешкодою для успішного проходження сертифікації міжнародним аеропортом “Ужгород””, – наголосили в БЕБ.

Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 233 (незаконна приватизація державного, комунального майна) Кримінального кодексу.

Наразі вирішується питання про обрання затриманій запобіжного заходу.

 

0
Shares
  • Поділитись на Facebook
  • Tweet It




Trending Now
Погрожував зброєю охоронцю та відвідувачам: уночі в Ужгороді ледь не сталася трагедія
anatoliymlr 04.06.2026
Голос Закарпаття: Мирослава Копинець виступить на ювілейному концерті «Джерельця Карпат»
anatoliymlr 16.06.2026
  • Соціальні мережі

    • Головні категорії

    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Культура
    • Спорт
    • Ексклюзив
    • FEEDBACK
    • Кримінал


Stay Updated

Please enter MailChip form ID in Theme Setting
  • Соціальні мережі


© Унгвар Інфо 2022
Press enter/return to begin your search