Попри застереження рятувальників щодо негоди туристи пішли в гори та заблукали
Вчора ввечері за допомогою до гірських рятувальників звернулись двоє туристів із Чернiвцiв, які заблукали в горах.
Чоловiк та жiнка пройшли реєстрацiю у рахiвському пошуково-рятувальному підроздiлi та отримали попередження вiд фахівців ДСНС про погану видимість у горах, але попри це все ж наважились ризикнути.
У момент, коли мандрiвники підкорювали вершину гори Петрос, погодні умови були не занадто суворі. Але коли вони почали спускатися в сторону полонини Головчеська, почався сніг із дощем.
В умовах обмеженої видимості їм не залишалось нічого, окрім як зв’язатись із гірськими пошуковцями.
На щастя, у потерпілих була можливість надати власні GPS-координати.
Через дві години фахівці пошуково-рятувального відділення села Лазещина знайшли заблукалих туристів і доправили їх до тимчасового місця проживання.