Підтримка для бізнесу з окупованих територій: ініціатива Тетяни та Сергія Шелестів
Три місяці знадобилося підприємцям зі списку Forbes Тетяні та Сергію Шелестам, аби побудувати з нуля найбільший у світі завод SHEMAX та перезапустити виробництво пилозбірників й іншого обладнання для салонів краси на Закарпатті. Це – історія релокації бізнесу з Дніпра до Ужгорода на початку повномасштабної війни у 2022 році.
Зараз сучасне підприємство, площа якого перевищує п’ять футбольних полів, зі штатом майже 60 працівників, з мільйонним виторгом завдяки експорту продукції в понад 40 країн світу. А ще – це приклад стійкості українського бізнесу в складні часи.
«Ми не лише релокували бізнес, а й побудували завод під час війни. Це наш кредит довіри та внесок у майбутнє України», – каже Сергій Шелест.
Улітку 2024 року співвласницю компанії SHEMAX Тетяну Шелест з ініціативи керівництва Закарпатської ОВА офіційно призначено амбасадоркою Срібної Землі. Разом з чоловіком вирішили поділитися своїм досвідом з підприємцями, які стикаються з викликами релокації з окупованих чи прифронтових територій. Запустили соціальний проєкт «Допомога у релокації», який передбачає безкоштовні консультації з питань переїзду, пошуку локацій для бізнесу, співпраці з місцевими органами влади, а також допомогу у вирішенні побутових питань.
«Закарпаття для нас стало не тільки другою домівкою, а дало шалений поштовх до розвитку. І зараз ми хочемо допомогти тим, хто на шляху релокації, аби бізнеси залишалися в Україні та продовжували працювати. Адже лише разом зможемо відбудувати країну. Для цього пропонуємо реальну підтримку: від влаштування дітей у садочки і школи до консультацій щодо оренди чи купівлі приміщення або ділянки під бізнес», – ділиться Тетяна Шелест.
Для участі у соцпроєкті та отримання безкоштовної консультації звертайтеся на електронну пошту: relocation.zakarpattia@shemax.ua чи заповніть Google-форму
Ініціатива подружжя Шелестів – це не лише про підтримку бізнесу, а й про збереження економічної стабільності у складні часи для України.