Очільник Боздоського парку Євген Молнар провів важливу зустріч з підприємцями парку
Новопризначений директор КП Парку культури та відпочинку “Під замком” Євген Молнар провів зустріч з бізнесменами, котрі здійснюють підприємницьку діяльність на території парку для того, аби знайти взаємопорозуміння та порушити важливі питання щодо життєдіяльності парку та майбутньої співпраці.
Про основне:
Під час зустрічі Євген Молнар наголосив на відкритості діалогу та взаємодії між підприємцями, прозорості ведення господарської діяльності і своєчасної оплати рахунків комунальному підприємству за надані послуги. Також він не оминув увагою підприємства, які уклали договори з попереднім керівництвом за зниженою вартістю. Відтак Євген Молнар пообіцяв випрацьовати формулу нарахувань орендної плати, щоб всі без винятку були в однакових умовах, адже деякі підприємці здійснювали махінації, що приводило до збитків підприємству. Порушив також питання дотримання чистоти, порядку, охайного вигляду місць здійснення підприємницької діяльності, але про все по-порядку.
Заборгованість
За даними, які вдалося отримати станом на 1 лютого 2024 року, заборгованість підприємства попереднього керівництва складає від 620 до 670 000 гривень.
Порушення
Є ряд атракціонів, павільйонів, які вже знаходяться та розміщені з порушенням закону. Євген Молнар пообіцяв реагувати на всі порушення та махінації, про які вдалося дізнатися.
“Чомусь, хтось сплачує за 1 квадратний метр 4000 гривень оренди, а хтось собі порахував 500 гривень за 300 квадратів. Тому всіх очікуватиму для перепідписання угоди задля встановлення справедливості. Хто не підійде задля перепідписання документів, вважатиму, це як прояв неповаги і прийматиму рішення в межах чинного законодавства”, – зазначив директор парку.
Чистота
Особлива увага приділятиметься чистоті та охайності біля місць ведення підприємницької діяльності:
“Моя позиція – парк повинен бути парком, а не ,,шанхайна зонаʼʼ!”, – наголосив Євген Молнар
Перспективи
План розвитку Боздоського парку буде сформований згодом, над цим вже працюють.
“Приємно, що наші парки отримали стільки уваги, їх ніби й не було в Ужгороді, поки мене не призначили керівником.. Сподіватимусь, що ця увага приведе інвестиції та хороші перспективи для парків!”, – підсумував зустріч очільник комунального підприємства.
Відео із зустрічі: