Національна поліція ліквідувала наркоугруповання з оборотом в 12 млн гривень на місяць
Posted On 27.03.2024
0
117 Views
Фігуранти – двоє мешканців столиці, які організували канал постачання наркотичного засобу із країн Європейського Союзу до України. Такий «бізнес» приносив ділкам понад 12 мільйонів гривень щомісячно.
Припинили незаконну діяльність оперативники Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції спільно зі слідчими поліції Києва, працівниками управління боротьби з наркозлочинністю поліції Закарпаття під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури.

Встановлено, що організував збут кокаїну в особливо великих розмірах 36-річний житель столиці, залучивши до протиправної діяльності 30-річну знайому.

Після отримання від спільників з-за кордону партії наркотиків, зловмисники забезпечували їх подальший продаж довіреному колу осіб.