На Закарпатті за таємничих причин у власному будинку померли дві сестри
Posted On 22.12.2023
0
1.6K Views
У Сваляві у власному будинку знайшли тіла двох рідних сестер.
58-ми та 60-річна сестри працювали лікарями, одна з них в місцевій лікарні інша в санаторії.
За попередніми даними знайшли жінок у власному будинку сьогодні вранці, оскільки ті не виходили на зв’язок, а одна з них не вийшла на роботу в лікарню.
Що стало причиною таємничої смерті одразу двох сестер наразі не відомо.
Тіла померлих відвезли на експертизу, де і встановлять офіційну причину смерті.