На Закарпатті за минулий рік трапилось понад 8500 випадків домашнього насильства
На Закарпаття спостерігається збільшення кількості заяв щодо фактів домашнього насильства. Про це повідомила координаторка Регіональної кампанії “Бузкова стрічка Закарпаття. Запобігання домашньому насильству” Маріанна Колодій.

“За рік в області маємо 8500 заяв і повідомлень щодо домашнього насильства. Це на 22% більше показників минулого року. Це свідчить і про те, що заходи, які ми проводимо, спонукають більше звертатися по допомогу до правоохоронних органів, та спеціалізованих служб які працюють у тематиці протидії домашньому насильству”, – сказала Маріанна Колодій, уточнивши, що, за підрахунками громадських ініціатив, які працюють у цій тематиці, таких звернень в області могло би бути до 20 тисяч на рік.
“Для Ужгорода та Мукачева цьогоріч ми розробили картки перенаправлення, де є всі телефони, які можуть бути потрібними – національних сервісів, національних служб, куди постраждала особа або кривдник можуть звернутися і отримати консультацію, якщо вони не хочуть звертатися до поліції”, – додала координаторка Регіональної кампанії “Бузкова стрічка Закарпаття”.