На Закарпатті у 22-річної жінки почались пологи прямо в поїзді
Posted On 13.05.2024
0
70 Views
Сьогодні зранку 13 травня о 4.52 на лінію “103” надійшов дзвінок: у 22-річної жінки у поїзді розпочалися пологи. Породілля саме поверталася додому на Берегівщину зі Львова.
Відтак був високий ризик стрімкого розвитку подій. У Воловці жінку з потяга перенесли до «швидкої». Однак, доїхати до медзакладу не встигли – дитинка почала народжуватися.
«Автомобіль довелося зупинити за 500 метрів від лікарні, – розповідає лікар бригади № 1500 Уляна ЯРТИМ. Все пройшло як за підручником – без ускладнень. На світ появилася здорова дівчинка вагою 2800. Провели всі необхідні манпуляції і рушили далі..».
Допомогали приймати пологи фельдшер Владислав РОМАНЕЦЬ та водій Віктор СИДОРАН.
У породіллі це вже четверта дитина на свій вік.