На Закарпатті троє дітей потрапили до лікарні через отруєння чадним газом
У ніч з 30 на 31 березня у місті Хуст троє дітей отруїлись чадним газом.
Усіх трьох було госпіталізовано до Хустської центральної районної лікарні. Це дітки 2015, 2011 та 2023 років народження.
Всі вони перебувають у дитячому відділенні. Наразі стан здоров’я госпіталізованих оцінюється, як задовільний.
Рятувальники вкотре звертають увагу на обережності та нагадують прості правила, дотримуючись яких можна уникнути отруєння чадним газом:
не використовуйте газові прилади для обігріву кімнат та не залишайте їх без нагляду;
регулярно перевіряйте справність газових приладів і вентиляційних каналів;
якщо у вас пічне опалення, регулярно прочищайте димохід і слідкуйте, щоб не було тріщин;
встановіть у помешканні детектор чадного газу.
не залишайте дітей без нагляду та бережіть себе.