На Закарпатті та в Україні циркулює поліовірус
Про це повідомив міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі під час візиту до Ужгорода.
Головний медик країни повідомив, що наразі в Україні триває перша хвиля імунізації від поліомієліту. Тому вони разом з колегами їздитимуть країною і проводитимуть просвітницьку роботу з населенням.
Квіташвілі також зазначив, що наразі більшість поліклінік області забезпечені вакциною.
«Вакцина у нас високої якості, вона французького виробництва, тому проблем не мало б бути. Крім того, всі лікарі добре проінструктовані», – зазначив міністр.
Квіташвілі також повідомив, що заморожування та розморожування вакцини жодним чином не впливає на якість та дієвість вакцини.
Також він прокоментував ситуацію з вакцинацією від інших хвороб.
«Брак вакцини від одних хвороб та надлишок інших був комусь вигідним. Велику кількість вакцин Україна закуповувала в Росії, зараз цієї можливості нема. Наступного тижня ми завершимо підписання всіх договорів з іноземними партнерами. Тоді буде можливість закуповувати вакцину у повному обсязі», – сказав Квіташвілі.
goloskarpat.info