На Закарпатті 61-річна жінка з двома дітьми заблукали у горах
Posted On 30.07.2024
0
46 Views
У лісі неподалік села Пилипець 61-річна жінка з двома 11-річними дівчатками збирали гриби та втратили орієнтир.
Зрозумівши, що самостійно вибратись з лісу не вдасться, жінка зателефонувала до поліції.
На щастя поліцейські мали можливість підтримувати звʼязок з жінкою і дітьми за допомогою мобільного телефону.
Також допомогли гучні сирени на службовому авто, за допомогою яких вдалося встановити приблизний квадрат їх перебування.
Інспектор групи реагування патрульної поліції Відділення поліції № 2 Хустського РУП зустрів жінку та дівчаток на одній зі стежок лісу та цілими й неушкодженими провів до населеного пункту.