На Закарпатті ліквідували канал з переправлення чоловіків через кордон
Трьох закарпатців затримали, коли ті на авто здійснювали доставку до кордону п’ятьох чоловіків з метою їх подальшого переправлення через українсько-румунський кордон. Від своїх клієнтів – вінничанина та харків’янина ділки планували отримати 19 тисяч доларів США.
Вартість такої “послуги” з одного «ухилянта» вартувала 4 тисячі американських доларів. За оперативними даними, за цією схемою зловмисники щомісяця переправляли близько 20 осіб.
Усіх ділків наразі затримано. Суд призначив підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб з можливістю внесення застави у розмірі 242 тисячі гривень одному та по 363 тисяч гривень двом іншим обвинуваченим.
Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.