В Ужгороді 35-річний чоловік вкрав у стоматолога мобільний телефон
Вже судимий мешканець Мукачівщини записався до клініки в Ужгороді під чужим ім‘ям і після прийому зник, викравши мобільний телефон. Уже через годину після крадіжки, злодій встиг продати та купити за вторговані гроші інший телефон.
Ввечері, 5 лютого, до правоохоронців зателефонувала 31-річна ужгородка та розповіла, що кілька хвилин тому у її колеги невідома особа викрала з приміщення кабінету стоматології мобільний телефон.
Правоохоронці, що прибули за викликом з’ясували – інцидент трапився близько 18-ї години. До приватного медзакладу на консультацію записався чоловік, який і як зʼясувалося надав неправдиві особисті дані. Після прийому він повідомив медикам, що повинен повернутись до автомобіля за коштами. Вже виходячи із кабінету вкрав у лікаря мобільний телефон і зник у невідомому напрямку.
Як відомо чоловік уже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців та був раніше судимий за аналогічні злочини.
Менш ніж за годину поліцейські розшукали його та спіймали біля магазину з технікою.
За цей час закарпатець уже встиг збути телефон та за виручені кошти придбати новий.
Мобільний, викрадений у потерпілої поліцейські вилучили із закладу. Його повернуть власниці.
Зловмисника правоохоронці затримали та помістили до СІЗО.
Відділ комунікації поліції у Закарпатті