На Виноградівщині медики два кілометри долали пішки до пацієнтки зі зламаною ногою
Бригада медиків понад два кілометри йшла по бездоріжжю до пацієнтки з переломом ноги, – повідомили у Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги.
Як повідомляють медики:
Виклик надійшов сьогодні, 12 січня, о 8.51 із с. Букове, що на Виноградівщині. Брат травмованої жінки повідомив, що чекатиме «швидку» при дорозі і проведе до будинку. Хоч він і повідомив про погану дорогу до хати, але… за 23 роки роботи фельдшером на «швидкій» я вперше потрапив в таку екстремальну ситуацію», – розповідає фельдшер Іван Поштак.
Медики стверджують, що навіть повнопривідне авто “швидкої” було неспроможне здолати суцільне бездоріжжя. Бригада взяла все необхідне і попрямувала до пацієнтки.
Дорогою радились – як будемо транспортувати жінку. Спочатку хотіли викликати рятувальників з ДСНС, але – довго чекати. Вирішили звернутися по допомогу до місцевих мешканців. Відгукнулись працівники місцевого лісового господарства Василь Лавска та Іван Чорба. Як з’ясувалося, у 56-річної пацієнтки, за всіма ознаками підозра на перелом стегна. Зафіксували, знеболили, поклали в авто і обережно поїхали до автомобіля екстренки.
За даними медустанови зараз жінка знаходиться у Виноградівській лікарні.