На Ужгородщині патрульні зупинили водія під наркотиками
Posted On 30.04.2024
0
77 Views
Сьогодні, близько 12-ї години, на трасі Київ-Чоп, поблизу села Середнє Ужгородського району, патрульні зупинили водія, який порушив ПДР.
Патрульні помітили у нього явні ознаки наркотичного сп’яніння і одразу запропонували пройти огляд. Проте чоловік відмовився від освідування.
На порушника склали ряд адміністративних матеріалів:
за ч. 3 ст. 130 (Повторно протягом року керування транспортним засобом у стані сп’яніння),
за ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування),
за ч. 5 ст. 121 (Порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами) КУпАП.
Загальна сума штрафів становить понад 90 тисяч гривень.