На краденому в Україні Volkswagen закарпатець намагався виїхати до Словаччини
Posted On 09.12.2019
0
322 Views
Чоловік заїхав на КПП “Ужгород” сьогодні вночі, 9 грудня.
У прес-службі Чопського прикордонного загону розповідають, 43-річний закарпатець прямував у Словаччину, Volkswagen на якому від’їхав перевірили по базі Інтерполу.
При перевірки на автівку спрацювала база даних.
“Система зафіксувала спрацювання на легковик, відтак охоронці кордону проінформували представників Укрбюро Інтерполу та Національної Поліції“, – пише прес-служба.
Прикордонники відправили запит в Укрбюро, де підтвердили, що автомобіль викрали на території України у травні минулого року.
Машину та документи на нього передано співробітникам Національної Поліції.