На Хустщині рятувальники витягли з пожежі двох дітей. ФОТО
Posted On 20.06.2024
0
75 Views
За лічені хвилини дим заполонив перший поверх оселі, тож мешканці, які знаходилась внизу відразу ж вийшли на подвір’я. Проте на верхньому поверсі залишились відрізаними від шляхів евакуації двоє дітей та їхня матір.
Бійці ДСНС спустили драбиною з балкона трьох домочадців та одночасно з цим організували гасіння пожежі.
7-річного хлопчика та його 6-річну сестру надзвичайники передали працівникам екстреної медичної допомоги із подальшим ушпиталенням з підозрою на отруєння продуктами горіння.
Їхня мати від госпіталізації відмовилась.
