Минулого вечора ужгородця обікрали посеред вулиці
Слідчі Ужгородського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за фактом пограбунку мешканця обласного центру
Речові докази вилучено Вчора, 19 червня, на лінію «102» звернувся 57-річний житель Ужгорода. Чоловік розповів, що о 21:00 поблизу однієї з кав’ярень по вулиці Мукачівській в обласному центрі до нього підбігли двоє чоловіків і викрали його сумку з особистими речами. Працівники поліції спрацювали оперативно і впродовж години розшукали підозрюваних у скоєнні злочину.
Речові докази поліцейські вилучили та передадуть власнику. За фактом грабежу, скоєного 36-річними мешканцями смт.Середнє та села Худльово, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 186 Кримінального кодексу України (Грабіж). У справі триває слідство, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області