В ужгородки вкрали сумку з цінними речами: злочинцю загрожує до 6 років позбавлення волі
Posted On 30.09.2020
0
8 Views
15 вересня вночі до поліції надійшло повідомлення про грабіж на вулиці Панаса Мирного у обласному центрі Закарпаття. За викликом прибула слідчо-оперативна група, яка встановила, що невідома особа вирвала у потерпілої з рук сумку з цінними речами. Після цього чоловік зник у невідомому напрямку.
За фактом злочину слідчі Ужгородського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж.
У ході розслідування поліцейські встановили, що грабіж скоїв 44-річний ужгородець. Чоловіка розшукали. Наразі йому вже повідомлено про підозру у вчиненні даного злочину.
За скоєне грабіжнику загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.