Історія випускниці Drone Force з позивним Миша: як викладачка стала командиром відділення операторів БпЛА
На початку повномасштабного вторгнення Миша одразу звернулася до ТЦК, щоб долучитися до війська. Проте знайти посаду було нелегко: медикинь потребували, але для неї вакансій не знайшлося.
Три місяці вона штурмувала ТЦК, але безрезультатно.
Миша тимчасово поїхала до Англії, де прожила півтора року. Повернувшись в Україну, вона випадково зустріла знайому з ТЦК, яка допомогла їй знайти місце в 100 окрема механізована бригада Сухопутних військ ЗСУ .
Миші порадили звернутися до Drone Force, щоб розпочати шлях оператора БпЛА. Попри технічну освіту, вона все ж вирішила перевірити, наскільки підходить цій професії. Раніше, працюючи вихователем в училищі, Миша навчилася дисципліновано й обдумано підходити до будь-якого завдання, чого завжди вимагала і від своїх студентів.
Щоб оцінити свої можливості, Миша спершу пройшла безкоштовний курс із інженерії БпЛА на платформі (Prometheus) від «Victory Drones». Потім долучилася до тематичних чатів, щоб поспілкуватися з військовими, які вже працюють операторами БпЛА.
«Вчитися доводиться постійно. Технології змінюються кожного дня, тому, обираючи фах оператора БпЛА, потрібно завжди бути готовим до нових викликів: читати, дивитися відео, спілкуватися з фахівцями», — розповідає Миша.
На той час, коли дівчина звернулася до Drone Force, щоб доєднатися до війська, вона вже мала базові знання.
Коли вона потрапила в бригаду, то працювала з подвоєним завзяттям, щоб довести свою компетентність. Військовослужбовці 100-ї ОМБР говорять про неї з захопленням: «Миша — неймовірна. Дуже крута фахівчиня!»
Вже через три місяці служби її призначили командиром відділення. Зараз вона разом із побратимами керує комплексом БпЛА «Вампір» і успішно виконує бойові завдання. Але на цьому Миша не зупиняється: її нова мета — освоїти потужний комплекс «NEMESIS», щоб бути ще ефективнішою у боротьбі за звільнення України.
Переходь за посиланням та приєднуйся до армії операторів БпЛА!