Для порятунку 8-місячної дитини, закарпатські медики залучили екіпаж рятувальників
Така подія трапилась у селі Герцевці, що на Мукачівщині, коли до медиків надійшло повідомлення, що у немовляти 8-ми місяців піднялась висока температура.
Диспетчер скеровав на виклик бригаду №700 з лікарем Мирославою Бігун, фельдшером Віктором Чобаном та водієм Миколою Коханом, пише Ungvar info з посиланням на КНП “Закарпатський центр екстреної медичної допомоги”.
“На півдорозі до села «швидка» застрягла в глибокому снігу. Довелось викликати на допомогу рятувальників ДСНС. Потужне пожежне авто витягнуло із снігової пастки медичний транспорт і рятувальники доставили медиків до місця призначення вже своєю високопрохідною машиною”, – діляться історією медики
Лікар та фельдшер, оглянули маленьку пацієнтку і провели всі необхідні діагностичні маніпуляції, медикаментозно знизили температуру і вже у стабільному стані, разом з мамою на рятувальному авто ДСНС, доставили їх до «швидкої», а потім, медичним транспортом – до обласної дитячої лікарні у місто Мукачево.