Дітки з Дніпровського сиротинцю безкоштовно відвідали атракціони у Боздоському парку. ВІДЕО
Більше 30-ти дітей-сиріт “Центру соціальної підтримки дітей “Обійми” Дніпропетровської міської ради, яка через бойові дії дислокується в смт. Великий Березний, безкоштовно відвідали атракціони у Боздоському парку.
Протягом дня дітки мали змогу гратися на батутах, кататися на різних атракціонах, машинках та отримати незабутні емоції від відпочинку у парку, який оновлюється на очах.
“Зараз, у такий важкий час, нам просто необхідно підтримувати та надихати маленьких героїв. Ми прагнемо, щоб вони мали справжнє, щасливе дитинство. Робимо для цього все можливе. Рухаємося далі…”, – зазначив очільник парку Євген Молнар
Як відомо Ungvar info напередодні директорка КЗСЗ “ЦСПДС “Обійми” Наталія Журавель звернулась до керівництва парку культури та відпочинку “Під замком” Євгена Молнара з метою надати безкоштовне відвідування атракціонів 32 діткам евакуйованого з Дніпра сиротинцю.
Євген Стефанович одразу відреагував на офіційного листа та звернувся до підприємців, аби ті надали наявні атракціони для безкоштовного користування протягом усього дня діткам-сиротам та діткам певних соціальних груп, які опинилися у складних життєвих обставинах.
У результаті дітки гарно провели час, а керівництво парку та підприємці зробили добру справу.