Через сварку з дівчиною 37-річний ужгородець хотів стрибнути з мосту
Posted On 12.02.2024
0
157 Views
37-річний чоловік намагався вкоротити собі віку шляхом стрибка з мосту по вулиці Анкудінова.
На щастя відчайдуху вдалося врятували.
На місці працюють правоохоронці та медики.
Причина такого вчинку – сварка з дівчиною.