78-річний чоловік обрізав болгаркою гілля на дереві та отримав важке поранення
Posted On 23.05.2024
0
241 Views
Під час обрізки дерева болгаркою камінь відлетів у чоловіка.
У результаті в потерпілого була травмована верхня третина лівого стегна, рана дуже глибока і широка.
Медики наклали турнікет, пов’язку, знеболили і транспортували до Мукачівської лікарні.
Наразі він проходить лікування.