33-річна жінка, яку на Закарпатті побив колишній чоловік, сьогодні померла в лікарні
Posted On 05.04.2024
0
1.3K Views
Як повідомляло раніше видання Ungvar info 27 березня, ввечері, до поліції Мукачева надійшло повідомлення про госпіталізацію у важкому стані 33-річної місцевої мешканки, яку побив колишній чоловік.
Після того як потерпіла потрапила до місцевої лікарні, медики давали невтішні прогнози щодо її одужання.
Тоді на тілі жінки виявили дуже багато слідів насилля та, вірогідно, знущання.
Як стало відомо сьогодні, 5 квітня, жінка померла у Лікарні святого Мартина.