Під час робочого візиту на Закарпаття міністр охорони здоров‘я України Віктор Ляшко разом із першим заступником голови ОВА Мирославом Білецьким відвідав Свалявську районну лікарню. «Поспілкувалися з керівниками закладів охорони здоров‘я, зосередив свою увагу на актуальних проблемах лікарень», – прокоментував Мирослав […]
0
98 Views