У цьому році чи не найнижча явка донорів, кажуть на обласній станції переливання крові. Як розповіла завідуюча відділом комплектування донорських кадрів Закарпатської обласної станції переливання крові Марія Фантич, з п’ятиста чоловік – більше половини донори-родичі. Тільки тридцять п’ять людей протягом […]
0
120 Views