Закарпатська аферистка позбавила чоловіка джипа
Чоловік та жінка, чиї імена поки не називаємо, були чудовими партнерами як у роботі, так і в особистих стосунках. Якось чоловіку знадобилися гроші, і він узяв кредит у банку. Одним із видів забезпечення по кредиту став його новенький автомобіль «Mitsubishi Pagero Sport» 2007 року випуску, котрий чоловік придбав за власні кошти. Легковиком із 2008-го на основі виписаної довіреності користувалася його подруга. Саме авто і стало каменем спотикання в цій реальній життєвій історії.
Через чотири роки, у 2012-му, почуття себе вичерпали, і пара розриває всі стосунки, котрі їх пов’язують: як ділові, так і особисті. На прохання повернути автомобіль подруга відмовляє. Окрім цього, без відома чоловіка, користуючись довіреністю, відкриває на його ім’я рахунок в якомусь невідомому банку. Через цей рахунок і були проведені кошти, за котрі жінка нібито продала авто своєму старшому сину. На момент здійснення оборудки автомобіль віком п’ять років, на якому їздили вкрай мало і який перебував у чудовому стані, продали за 30 тисяч гривень.
Чоловік, звісно ж, про такі дії жінки не знав, і коли вона відмовила в поверненні авто, звернувся до Мукачівської міліції. Написав заяву по факту викрадення в нього машини шахрайським методом. При цьому він не приховував, що авто служило забезпеченням у банку. Заява написана у 2012 році, однак донині жодної слідчої дії здійснено не було. Навіть не зроблено нічого, аби вилучити це авто в особи. Виникає питання, яким саме способом жінка домовилася з міліцією під час переоформлення легковика?
Виявляється, жінка, котра привласнила автомобіль, є екс-дружиною колишнього начальника Мукачівського районного відділу міліції. Та це ще не все. Окрім цього, її старший син, якому вона продала автомобіль, є і сином цього начальника.
Історія наводить на роздуми, що навіть колишні жінки колишніх працівників міліції з легкістю уникають відповідальності перед законом. Іншим аспектом проблеми є те, що такі особи можуть переоформити на свою дитину майно, яке перебуває під заставою банку. Виникають питання до власне слідчого, котрий ніяк не відреагував на заяву чоловіка, до начальника слідчого відділу, до начальника райвідділу в цілому, та й до прокуратури по нагляду також. Через три роки з часу внесення до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань потерпілий, після подання заяви та первинного пояснення, не отримав жодного документа про зроблені слідчі дії.
Дотепер автомобілем користується жінка, яка буцімто і є його власником. Ба навіть суди не приймають заяви щодо повернення машини.