Департамент міської інфраструктури Ужгородської міської ради рекомендує ужгородцям, які мали вдома живу ялинку, після свята виносити дерева до контейнерних сміттєвих майданчиків і залишити поруч. Із ялинок, перед тим, як викинути, потрібно зняти всі прикраси (кульки, дощики, гірлянди), саму ялинку не […]